1
Inspiratsiooniks 😍

Kus veeta jaanipäev 2024?

Üks 2024. aasta pikk nädalavahetus, kus meil on lisapuhkepäev, on juunikuus aset leidev jaanipäev. Jaanipäeval on meie riigis sügavad traditsioonid ja seda püha peetakse üle Eesti. Kuna sel aastal tähistatakse püha 22.-24.juuni, siis soovitame mõne tunnise autosõidu maale vahetada lühikese lennureisi vastu, et avastada kauneid Euroopa linnasid! Tutvustame järgnevalt pikaks nädalavahetuseks sobivaid reise, mis kindlasti jäävad teile veel kauaks meelde!

Veeda Jaanipäev Itaalias!

🌿 Tähistage pikka jaaninädalavahetust Itaalia linnas Milanos! Jah, tõepoolest – jaanipäev 2024. aastal võib olla veelgi meeldejäävam, kui otsustate minna romantilisse Itaaliasse. Milano on "ammendamatu" linn, kus on iga kord midagi uut ja põnevat avastada. Soovitame külastada kuulsat Milano katedraali, Victor Emmanuel II galeriid, imeilusat Sforza lossi ja Brera Pinacotecat. Need on vaid mõned kaunid kohad, mida jõuate kindlasti selle nädalavahetuse jooksul külastada.

Milano restoranid, mida soovitame külastada: 

  • Giacomo
  • 10 Corso Como
  • Ciao Pizza
  • Dogana
  • Stendhal

Tutvu soodsate Milano reisipakkumistega!

Avasta võluv Austria vaid mõne päevaga!

🌿 Üks populaarsemaid sihtkohti lühireisideks on Austria. Juuni on suurepärane aeg, et avastada Austria pealinn Viin ning teised kaunid kohad. Võluv pealinn asub Doonau jõe ääres ja sellel on tõesti palju pakkuda.

🌿 Soovitame külastada St. Stefani katedraal, Viini ooperimaja, Hofburgi paleed, Viini muuseumikvartali, kunstiajaloo muuseumit, Schonbrunni palee, Belvedere paleed ja teisi selle linna kuulsad vaatamisväärsuseid. Kasuta ära pikk jaaninädalavahetus ning avasta maagilised Austria linnad!

Kreeta reis sobib isegi kõige nõudlikumatele reisijatele!

🌿 Jaanipäev Kreetal on originaalne lahendus, mis kindlasti ei valmista pettumust! Juuni on suurepärane aeg reisiks, kuna Kreeta ilm on siis ideaalne, keskmiselt jääb temperatuur 25-28 kraadi kanti. Kreeta on populaarne sihtkoht oma uskumatute maastike, kauni looduse, randade, aga ka kitsaste kuurordi tänavate, hubaste kohvikute ja kohalike restoranide poolest.

🌿 See sihtkoht rahuldab ka kõige nõudlikuma reisija vajadused, kuna on võimalik nautida nii vaikset puhkust rannas mõnuledes kui ka aktiivset vaba aja veetmist looduses ja Kreeta kuurortides. Kreeta reis sobib ideaalselt planeerida pikaks nädalavahetuse reisiks!

Avasta imeline Kreeta saar!

Veeda jaanipäev looduses – avasta Como järv

🌿 Kauaoodatud puhkus, unustamatud elamused ja palju muud – seda kõike saad kogeda Itaalias Como järve piirkonnas! See järv meelitab reisijaid üle kogu maailma oma ainulaadse ilu ja rahuga ning mõnepäevane reis siia on suurepärane valik. Como linnas soovitame sõita köisraudteega üles mäel asuvasse Brunate külla. Sellest kohast saate imetleda meeliülendavat panoraam vaadet kogu linnale, järvele ja mägedele.

🌿 Como linnas leidub rohkelt tegevust. Saate avastada hubast vanalinna, näha erakordse arhitektuuriga hooneid, nagu linna katedraal, St. Püha Maarja katedraal ja Villa Olmo. Aeg oh kohvrid pakkida ja avastada maagiline Como järv ja kaunid Itaalia linnad!

Reisi soodsalt AirGuruga ja veeda jaanipäev välismaal!

Kui tunnete, et olete Eestis juba piisavalt ringi seigelnud ja soovite proovida midagi uut, siis avastage Euroopa suurlinnad! Kas mõtlete endiselt, kus veeta oma vabad päevad aastal 2024? Võtke ühendust AirGuru meeskonnaga ja aitame sul leida sobiva lahenduse!

Ühendust saad meiega võtta: 

☎️ Telefoni teel: +372 6231 384

📧 E-posti teel: tere@airguru.ee

Ole meie parimate reisipakkumistega kursis ja jälgi meid ka FACEBOOKis ja INSTAGRAMis