1

AirGuru.ee meist

Kes me oleme?

AirGuru on veebipõhine reisibüroo, mis aitab sul astuda esimese sammu reisimise suunas. Oleme siin, et täita sinu puhkuse- või ärireiside vajadusi. Toome teieni erinevate reisikorraldajate parimad pakkumised ja aitame paljude hulgast sobiva leida. Meie veebisaidil saab kõike hõlpsasti teha paari nupuvajutusega ning AirGuru meeskonna professionaalsed reisiagendid säästavad sinu aega ja abistavad sind küsimuste korral. Meie oleme siin, et sina võiksid olla seal.

Vali. Reisi. Ole inspireeritud. See on meie moto, millega me hommikul ärkame ja õhtul magama läheme.

Vali. Soovime, et keeruline, igav ja tüütu reisiplaneerimine jääks minevikku. Täna saad hõlpsasti osta piletid riiki, mille oled pannud oma "tahaksin külastada" nimekirja. Miks mitte? Täna võid olla ettevõtja New Yorgist ja homme surfaja Portost. Mis sellest, kui alles eile jõid sa Vilniuse vanalinna kitsal tänaval kohvi. Lihtsalt vali ja mine!

Reisi. Iidsetest aegadest saadik on inimesi motiveerinud teele minema erinevad põhjused. Reisimine inspireerib rohkem kui miski muu. Jah, see on vana tõde, kuid tänapäeval on meil sellele täiesti uus vaatenurk. Tänapäeval tähendab see ringi ekslemist, traditsioonilise toidu maitsmist, suhtlemist kohalike elanikega ja võõrkeelte tundma õppimist, mitte pimesi traditsioonilist turistide rada mööda kõige kuulsamate vaatamisväärsuste juurde lonkimist. Sirvi oma reisikirju ja tunnista, et seal on palju rohkem juhuslikke naeratusi ja väikseid reisilugusid kui arhitektuurilisi meistriteoseid, mida meenutada. Just sellised kogemused äratavad soovi reisida üha uuesti.

Ole inspireeritud. Ülemaailmsel turismiturul on eriti lihtne eksida. AirGuru aitab sul eraldada terad sõkaldest ja leida kõige uuemad ja põnevamad reisipakkumised. Tahame sind inspireerida, et sa ei lükkaks oma puhkust veel aasta võrra edasi. Vali õige pakkumine ja mine kasvõi lühikesele nädalavahetuse reisile. Ja kui sa tagasi tuled, innustame sind uuesti reisima.