1

AirGuru.ee meist

AirGuru.ee - reisibüroo internetis, mis teeb reisimise mugavaks, odavaks ja turvaliseks! 💙

AirGuru kaasaegne lähenemine reisiteenustele säästab sulle aega, raha ja vaeva - vali sihtkoht meie laiast pakkumiste valikust, saa professionaalset nõu oma reisi kohta, broneeri kõik vajalik paari klikiga - ja seda kõike kodust või kontorist lahkumata ning turu parima hinnaga.

✈️ AirGuru sai alguse 2013. aastal Leedus, kui kaks sihikindlat noort inimest otsustasid luua ettevõtte ja siseneda turismisektorisse.

✈️ Täna tegutseb AirGuru edukalt kogu Baltikumis, rakendades enam kui 10 aasta jooksul omandatud teadmisi, et pakkuda reisijatele parimat teenust!

Vali. Reisi. Ole inspireeritud. See on meie ettevõtte moto. 

Vali. Pakume veebilehte, mis lihtsustab reisi planeerimise keerulist ja tüütut protsessi. Vali sihtkoht ja mine - nii lihtne ja kerge see ongi!

Reisi. Inimesed on juba iidsetest aegadest saadik erinevatel põhjustel maailmas reisinud. Reisimine inspireerib meid. Tänapäeval reisime, et väljuda oma rutiinist, maitsta traditsioonilist kööki, suhelda kohalike elanikega ja proovida uusi asju, selle asemel et külastada vaid kõige populaarsemaid turismisihtkohti. Uuri oma reisifotoalbumit - seal näed rohkem naeratusi ja naljakaid hetki kui maailmakuulsaid arhitektuurseid meistriteoseid. Just need elamused on need, mis meid üha uuesti reisile kutsuvad.

Ole inspireeritud. Ülemaailmsel turismiturul on lihtne eksida. Seepärast aitab AirGuru leida parimad pakkumised, mis sobivad kõige paremini sinu vajadustele. Ära lükka oma reisi edasi. Vali õige sihtkoht ja mine seiklema!

Innovatsioon, kvaliteet ja klientide eelistused on AirGuru.ee kõige olulisemad komponendid.

Miks reisida AirGuruga?
 
🧘‍♀️ Sest see on MUGAV!
Majutuse ja lendude tohutust valikust on lihtne segadusse sattuda - me oleme juba valmis testitud kombinatsioonid välja valinud, et säästa sinu aega.
 
💰 AirGuruga reisimine on ODAV!
Meie uuenduslikud ja automaatsed tehnoloogilised lahendused leiavad meie tohutust pakkumiste valikust parimad võimalikud hinnad ja me pakume neid ka sulle!
 
🥰 TURVALINE - AirGuru on litsentseeritud reisibüroo ja reisikorraldaja.
Kindlustussumma on 450 000€. See tähendab, et sa ei pea muretsema, et su reis äkki ära kaob. AirGuru on siin selleks, et jääda, olles edukalt tegutsenud reisiturul juba üle 10 aasta.
 
Kui teil on küsimusi või soovite lihtsalt rääkida, võtke meiega ühendust:
 
☎ Helista +372 6231 384 
📨 E-post tere@airguru.ee
 
Kõikide viimaste uudiste ja parimate pakkumiste jaoks jälgi meid FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!