1
Kasulikud nõuanded 💡

Lennureis lastega: kuidas ma neid tegevuses hoian?

Pikki tunde lennukis istumine ei ole kellelegi kerge, rääkimata lastest. Nad võivad hakata nutma, lärmama ja teisi reisijaid lennu ajal häirima. Loomulikult tekitab see kõik vanematele palju stressi.

Et lastega lendamine oleks lihtsam nii sulle kui ka su lastele, kutsume sind üles tutvuma AirGuru meeskonna nõuannetega, kuidas oma lapsi lennuki pardal tegevuses hoida.

1. Broneeri aknaalune istumiskoht

Lennukiga lennates meeldib lastele tavaliselt aknast välja vaadata. Kaugelt ja lähenevad linnad ja kohevad pilved köidavad nende tähelepanu. Kui tahad oma last kauem hõivata, kasuta oma kujutlusvõimet ja mängi temaga koos mängu - millise looma kujuga pilvi te näete?

2. Paku suupisteid

Lastel on alati lõbus, kui neil on midagi suupistet, seega soovitame käsipagasisse pakkida mõned nende lemmiksnäkid. Loomulikult väldi kõrge suhkrusisaldusega maiustusi, mis suurendavad laste aktiivsust. Koos suupistetega ära unustage kaasa võtta ka niiskeid salvrätikuid ja muid tarvikuid, et hoida lapsed puhtad.

3. Tee erandkorras piiramatute multikatega päev

Kui sul on tahvelarvuti või muu mobiilseade, laadi alla multikaid, mis su pisikestele meeldivad või mida nad pole varem näinud. Nende vaatamine hoiab nad ekraanil olevatele piltidele keskendunud ja aitab paigal püsida. Pea aga meeles, et väikestel reisijatel on mugavam vaadata multikaid suurte, üle kõrvade ulatuvate kõrvaklappidega kui pisikeste nööpkõrvaklappidega.

4. Osta värvimis- ja kleepsuraamatuid

Paljudele lastele meeldib joonistada, värvida või kleebiseid kleepida. Kui ka sinulapsele meeldivad need tegevused, siis osta aegsasti kaasa värvimis- või kleebisraamat. Väikesed reisijad on eriti õnnelikud, kui ostad neile raamatu nende lemmiktegelastega.

Unistad reisimisest? Vali parim pakkumine:

5. Lae lastele mõeldud mänge oma mobiiltelefoni

Telefonis olevad lastemängud on suurepärane võimalus hoida oma väikeste reisijate huvi ja võita lennukis vaikne tund. Tänapäeval on lastele mõeldud mobiilimängude valik tohutu, Google Play ja App Store'i kaudu on saadaval suur valik, alates laste lemmiktegelastega mängudest kuni õppemängudeni, mis aitavad neil arendada olulisi oskusi.

6. Räägi muinasjutte või lugusid

Lapse muutub lennukis rahutuks? Proovi teda huvitava loo või tema lemmikmuinasjutuga kaasata. Kui sul on käsipagasis ruumi, võta kaasa juturaamat. Lugusid jälgides ja pilte üheskoos vaadates saate oma väikese reisija huvi kergemini üleval hoida. Kui sinu lapsele meeldib muinasjutte kuulata, siis saad endale telefoni laadida ka äpi "Õhtujutt".

7. Tee lend lõbusaks mõne mänguga

Väikelastel on väga elav kujutlusvõime ja nad ei oska veel hästi eristada fantaasiat tegelikkusest. Seda saab lennu ajal hõlpsasti ära kasutada ja muuta see lõbusaks mänguks. Lõika paberist välja rool ja ütle lapsele, et ta on lennuki piloot, või lase tal teeselda, et ta on stjuardess.

Mine julgelt koos lastega reisile!

Otsid oma lastega puhkusereisi sihtkohta? Valige AirGuru.lt suurepäraste pakkumiste seast. Meie meeskond on välja valinud reisid, mis tagavad unustamatu ja mõnusa puhkuse kogu perele.

Kui teil on küsimusi reisimise kohta, võtke meiega ühendust: 

Tahad näha rohkem uudiseid ja reisinippe? Jälgi meid FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!