online
1
Inspiratsiooniks 😍

Kreeka saared - milline sobib sinu puhkuseks?

Päikeseline Kreeka on üks populaarsemaid sihtkohti puhkuse veetmiseks ja seda ka põhjusega - avastamist jagub ja küllaga! Kreekas on rohkem kui 100 saart, mis on tuntud oma rikka looduse, idülliliste randade ning muidugi põneva kultuuri ja ajaloo poolest.

Reisimine Kreekasse paelub paljusid imeliste kuurortite tõttu, kus saab puhkust tõeliselt nautida – siin pidurdub aeg ja iga hetk on lõõgastumiseks! Kas plaanid reisi Kreekasse, kuid ei tea millist saart valida? Ole mureta, järgnevalt tutvustame sulle Kreeka tuntumaid saari!

Kreeta - Kreeka populaarseim saar

🏖️ Mis oleks Kreeka reis ilma selle suurima Kreeta saare külastuseta? Sellel saarel on avastamist palju! Kindlasti soovitame sul külastada Minose tsivilisatsiooni varemeid, Knossose paleed, matkata mägistel aladel ja lõõgastuda kaunites randades.

🏖️ Millal on parim aeg Kreetale reisimiseks? Suuremate turistivoogude vältimiseks soovitame valida reisi kuupäevad vahemikus september-oktoober, samuti sobivad hästi ka kevadkuud. Lisaks on nendel kuudel ka ilm mõnusalt soe ja lõõgastavaks puhkuseks sobiv.

 

Rhodose saar - puhkajate paradiis

🏖️ See on suuruselt kolmas Kreeka saar, kus iga reisija leiab endale meelepärase tegevuse. Rhodose saar on kuulus oma ajalooliste ja arheoloogiliste paikade, imelise looduse ja randade poolest.

See saar on ideaalne sihtkoht kõigele, kellele meeldib harrastada sukeldumist ja muid veespordi alasid. Rhodose saare üheks populaarseimaks sihtkohaks, mis meelitab kohale reisjaid üle kogu maailma, on Lindose linn. Seda peetakse saare kõige kaunimaks paigaks.

🏖️ Kui eelistad vaiksemat puhkust, siis soovitame minna Chalke saarele. Tegemist on väikse kalasaarega, kus aeg tundub olevat peatunud. See saar on ideaalne neile, kes armastavad rahu ja soovivad eemal olla lärmakadest turismipiirkondadest.

Thasose saar - kvaliteetse puhkuse oaas

🏖️ Neile, kes unistavad rahulikust puhkusest rannas ja jalutuskäikudest looduses, on Thasose saar ideaalne valik. Saar on kaetud imelise loodusmaatikuga ning on rikas oma ajaloo poolest. Saarelt leiad marmorikaevandused, amfiteatri kui ka iidsed templid. Thasose saar sobib suurepäraselt iseseisvaks avastamiseks, kuna seal on palju rikkumata looduslikke nurgakesi ja randu, mistõttu on saare tõelist ilu lihtne avastada.

🏖️ Thasose saare pealinn Limens on tõeline Kreeka ajaloo häll. Selles linnas on säilinud iidse linna varemed ja vanade müüride jäänused ulatuvad lausa 2 km kaugusele! Selle linna suurimad vaatamisväärused on Akropol, Athena ja Donise templid, keskaegsed kindlused ning Parmenoni värav, mis kunagi kaitses linna. See linn sobib suurepäraselt aktiivseks puhkuseks, kuna avastamist jagub!

Reisid Kreekasse

Korfu saar – rohkelt meelelahutust

🏖️ Kuulus Korfu saar meelitab turiste üle kogu maailma oma kaunite randade ja mitmete meelelahutus võimalustega. Reisid Kreekasse, Korfu saarele avaldavad meeleoluka ööelu otsijatele muljet, sest saarel on palju baare, kohvikuid ja restorane. Seega kõik vajalik lõõgastumiseks on olemas!

🏖️ Korfu saare vaatamisväärsused avaldavad kõigile muljet. Soovitame külastada Angelokastrot – Bütsantsi lossi, mis asub saare kõrgeimal künkal ja pakub imelisi vaateid. Samuti soovitame külastada ka Paleokastritsa külas asuvat vanimat lossi, kus avaneb soovijatele võimalus paadisõiduks.

Zakynthose saar, millel on Kreeka kuulsaim rand

🏖️ Nii nagu teised Kreeka saared, on ka Zakynthose saar ideaalne valik suurepäraseks puhkuseks. See saar on laialdaselt tuntud oma imeliste randade, looduse, autentsete linnade ja külade, Kreeka kultuuri- ja ajaloopärandi ning lõputu meelelahutuse poolest!

🏖️ Zakynthose saar on muutunud veelgi populaarsemaks, kuna seal paikneb Kreeka enim pildistatud rand Navagio. Navagio ranna ilu on lummav ning tegemist on ilmselt kõige kuulsama rannaga kogu Euroopas.

Santorini saar – ainulaadne arhitektuur ja värvilised rannad

🏖️ Santorini saar on tuntuks saanud linnade Fira ja Oia tõttu. Ilmselt oled ka sina näinud kuskil nendest linnadest vapustavaid fotosid, kus piltidel laiuvad kaunid valged majad erksate siniste katustega. Saar on samuti kuulus oma kaunite päikeseloojangute tõttu, mille ajal avaldub kogu linnakeste ilu.

🏖️ Samuti on Santorini saar maailmakuulus oma värviliste randade poolest. Saarelt leiad nii musta kui ka punase liivaga rannad, kus saab jäädvustada eriti lahedaid reisi fotosid. Rannad on tekkinud Santorini saare vulkaanilise päritolu tõttu ja meelitavad igal aastal palju turiste.

Unustamatu reis Kreekasse koos AirGuruga!

Suvi on juba käega katsuda ning kui sul on veel puhkuseplaanid tegemata, siis nüüd on selleks küll viimane aeg! Kui sa veel kahtled, millist sihtkohta täpselt valida, siis võta julgelt meie AirGuru meeskonnaga ühendust. Koos leiame sulle parima pakkumise!

Kui teil on küsimusi Kreekasse reisimise kohta, võtke meiega ühendust: 

☎️ Telefoni teel: +372 6231 384

📧 E-post posti teel: tere@airguru.ee

Ole meie parimate pakkumistega kursis ja jälgi meid ka FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!