Reisipakkumiste filtreerimine
Hotelli kategooria
Hotelli kategooria
online
1

6-päevane reis

FILTRID
Hotelli kategooria
Hotelli kategooria
Toitlustuse tüüp
Toitlustuse tüüp

6-PÄEVASED REISID

6-päevased reisid on ideaalne valik neile, kellel on nädal aega vaba!  Võtke ette reis, mis annab puhkust igapäevamuredest! Lõõgastuge ja laske endal eksida kohtadesse, mida te pole veel avastanud või mida olete juba ammu armastanud. Ja kui te puhkuselt tagasi tulete, on teil veel üks päev aega, et vaikselt tagasi argirutiini pöörduda.

Vabandame, kuid me ei leidnud sulle sobivaid pakkumisi.
Laetakse...

Sihtkohad, mis sobivad 6-päevaseks reisiks

Türgi. Kui soovid veeta kvaliteetaega suurepärastes hotellides, nautida loodust ning avastada ajaloo- ja kultuuriabjekte, vali oma reisiks Türgi.

Kreeta. See nelja mere saar on kuulus oma hubaste kalurikülade ja pulbitseva linnaelu poolest. Suurepäraste maastikega maalitud Kreeta jätab reisijad sõnatuks mitte ainult oma ainulaadsete maastike, vaid ka imelise toiduga.

Itaalia. Riik, mis pakub reisijatele mitmekülgseid elamusi, alates vapustavast linnaarhitektuurist ja lummavatest loodusmaastikest kuni maailma kõige maitsvama köögi ja karismaatilise Itaalia kultuurini.

Gruusia. Hämmastavat looduslikku ilu kiirgavad mägimaastikud ning iidsed, ajaloost ja ainulaadsest arhitektuurist läbiimbunud linnad võluvad iga Gruusia külastajat.