1
Inspiratsiooniks 😍

TĂŒrgi suvefestivalid, mida ei tohi maha magada! 🎾

Avasta sel suvel midagi uut ja põnevat - Türgi suvefestivalid! Festivale leidub traditsioonilistest tantsudest ja maitsvast tänavatoidust kuni kaasaegse muusika ja kunstiüritusteni. Türgi suvefestivalid pakuvad midagi igale maitsele ja võid kindel olla, et igav sul juba ei hakka! Liitu kohalike ja teiste reisijatega, avasta värviderohke ja muusikat täis festivalid ning loo mälestusi, mis jäävad kestma kogu eluks!

Türgi reis sisusta Istanbuli Rahvusvahelise Jazzifestivaliga!

đŸȘ‡ Istanbuli Rahvusvaheline Jazzifestival on üks prestiiĆŸsemaid muusikasündmusi Türgis, mis meelitab kokku maailma parimaid jazzmuusikuid ja -ansambleid. Juuli alguses toimuv festival pakub erakordseid kontserte ja intiimseid klubiesinemisi üle kogu linna. See on ideaalne võimalus nautida kvaliteetset muusikat, avastada uusi talente ja kogeda Istanbuli ööelu.

Avasta Antalya Filmifestival 

đŸȘ‡ Antalya, tuntud kui Türgi Vahemere pärl, muutub igal sügisel filmimaailma keskuseks. Antalya Filmifestival toob kokku filmitegijaid, näitlejaid ja filmifänne üle kogu maailma. Festivali raames toimub arvukalt filmilinastusi, arutelusid ja töötubasid, pakkudes võimalust süveneda filmi kunsti ja nautida kauneid rannavaateid ning linna ajalugu.

Kusadasi Rahvusvaheline Muusikafestival

đŸȘ‡ Kusadasi, Türgi üks populaarsemaid suvekuurorte, võõrustab igal aastal rahvusvahelist muusikafestivali, mis toob lavale erinevaid muusikastiile alates klassikalisest muusikast kuni popi ja rockini. Festivali mitmekesine programm ja rannikuäärne asukoht loovad unustamatu atmosfääri. Peale kontsertide saab nautida ka linna kauneid randu ja rikkalikku ööelu.

Puusad paneb nõksuma Bodrumi Tantsufestival

đŸȘ‡ Bodrum, mis on tuntud oma elava ööelu ja kaunite randade poolest, muutub suve lõpus tantsu pealinnaks. Bodrumi Tantsufestival toob kokku professionaalseid tantsijaid ja harrastajaid üle kogu maailma. Festivali jooksul toimuvad tantsuetendused, töötoad ja võistlused, pakkudes nii vaatajale kui ka osalejale meeldejäävaid elamusi. See on suurepärane võimalus õppida uusi tantsustiile ja nautida Bodrumi unikaalset atmosfääri.

Datca Mesir Macunu Festival

đŸȘ‡ Datca Mesir Macunu Festival on unikaalne kultuurisündmus, mis keskendub Mesir macunu - traditsioonilise Türgi magusa pasta - valmistamisele ja jagamisele. Festival toimub Datcas, mis on tuntud oma kaunite randade ja ajalooliste paikade poolest. Ürituse raames saab osaleda töötubades, nautida elavat muusikat ja maitsta erinevaid kohalikke delikatesse. See on suurepärane võimalus kogeda Türgi traditsioone ja kohalike elanike külalislahkust.

Broneeri pĂ€ikseline TĂŒrgi ja reis ja avasta pĂ”nevad suvefestivalid!

Alusta Türgi reisi planeerimist juba täna koos AirGuruga!

Oled lummatud Türgist, kuid ei suuda otsustada, millist linna külastada? Või äkki on teil muid küsimusi? Ärge kartke ühendust võtta:

☎ Telefoni teel: +372 6231 384

đŸ“© E-posti teel: tere@airguru.ee

Tahad näha rohkem uudiseid ja reisinippe? Jälgi meid FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!