1
Inspiratsiooniks 😍

TĂŒrgi hotellid, mis pakuvad parimat meelelahutust! 💃

Türgi reis ei pea piirduma ainult rannas lõõgastumisega – sellel populaarsel sihtkohal on palju pakkuda ka kõigile, kes soovivad lõbutseda ja pidutseda. Järgnevalt toome sinuni Türgi parimad hotellid, mis sobivad hästi noortele ja paaridele ning pakuvad peale aktiivse vaba aja veetmise ka lõputult pidusid nii hotellis kui ka selle läheduses. Vali endale sobiv välja ja hakka meeleolukat puhkust planeerima!

DOUBLETREE, POOLT HILTON ANTALYA - KEMER 5*

đŸč See hotell paikneb Kemeri kuurordi kesklinnas ning pakub lisaks kvaliteetsele puhkusele ka palju meelelahutust. DOUBLETREE BY HILTON ANTALYA - KEMER hotellis ootavad sind kuus baari, mõnusad basseinid, närvikõdi tekitavad veeliumäed, lõõgastav spaakeskus ja a'la carte restoranid. Aktiivse puhkuse armastajatel ei hakka kindlasti igav, sest hotell pakub palju vahvaid tegevusi vaba aja veetmiseks.

SUNTHALIA HOTELS & RESORTS 5*

đŸč Viie tärniga hinnatud hotell SUNTHALIA HOTELS & RESORTS asub maalilises Kemeri kuurordis ning pakub laia valikut meelelahutusvõimalusi. Majutuseks on saadaval ka toad, mis pakuvad otsest ligipääsu basseinile. Hotellis saad nautida värskendavat suplust välibasseinides ning närvikõdi tekitavaid veeliumägesid. Hotell pakkub mitmeid erinevaid tegevusi lõbusaks vaba aja veetmiseks ning uusi põnevaid maitseid saab proovida neljas erinevas a'la carte restoranis. 

SORGUN AKADIA HOTEL LUXURY 5*

đŸč See hotell tagab unustamatu puhkuse Türgis, imelises Side kuurordis! Hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele ning pakub meelelahutust, VIP-teenuseid, diskot ja viite basseini. SORGUN AKADIA HOTEL LUXURY kutsub kõiki reisijaid muretut puhkust nautima.

ADAM & EVE 5*

đŸč Selles hotellis ootab sind lõputu meelelahutus, peod ja kvaliteetne puhkus! Hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele ning on ideaalne valik kõigile, kes soovivad pidutseda ja nautida lõputut meelelahutust. 5* hotellis ADAM & EVE saad lõõgastuda basseinides, värskendada end erinevate jookidega koguni seitsmes baaris ja loomulikult lõbutseda kuni hommikuni!

AZURA DELUXE RESORT 5*

đŸč See kaasaegne hotell Alanyas pakub oma külalistele unustamatut puhkust! Proovi järgi veeliumägedega basseinid, lõõgastu spaakeskuses ja naudi laia baaride ja restoranide valikut. AZURA DELUXE RESORT’il on aktiivse puhkuse austajatele palju pakkuda – siin ei hakka ühelgi külalisel igav!

Avasta lĂ”putu meelelashutus TĂŒrgi hotellides!

Meeleolukas Türgi reis ootab sind!

Oleme lühidalt tutvustanud Türgi hotelle, mis pakuvad rohkelt meelelahutust ja võimalusi pidutsemiseks. Valides ühe neist, võid kindel olla, et igav sul juba ei hakka. Kui kahtled endiselt, millist sihtkohta täpselt valida ja kus ööbida, pöördu julgelt meie meeskonna poole. Meiega saad ühendust võtta:

☎ Telefoni teel: +372 6231 384

📧 E-posti teel: tere@airguru.ee

Kas soovid näha rohkem reisiuudiseid ja nõuandeid? Jälgi meid ka FACEBOOKis ja INSTAGRAMIS