online
1
Inspiratsiooniks 😍

5 top sihtkohta sinu järgmiseks suvepuhkuseks!

Suvi on juba käega katsuda ja kui sul pole veel endale suvepuhkuseks sihtkoht välja valitud, siis nüüd on küll viimane aeg selle peale mõtelda ja plaane tegema hakata. Esialgu võib otsusele jõudmine tunduda jube raske, kuna imelisi sihtkohti on palju. Ole mureta, meie professionaalsed reisinõustajad jagavad sinuga top 5 sihtkohta selleks suveks, mille seast saad endale kõige meelepärasema lõõgastavaks puhkuseks välja valida. Hakkame avastama!

Türgi reis – mis sind ees ootab?  

🐚 Türgi on uskumatult mitmekesine riik, mis asub nii Euroopas kui ka Edela-Aasias. Ees ootavad sind kaunid kuurortrannad, kõik hinnas puhkust pakkuvad hotellid, unustamatud toiduelamused ja maaliline loodus.See riik meelitab reisijaid üle maailma oma vastupandamatu võluga.

🐚 Türgi reisi planeerides on sinu ees lõputult võimalusi oma puhkuse sisustamiseks. Tutvu Itanbuli kirevate bazaaridega, avasta imelise Kapadookia sürrealistlikud maastikud, mis on tuntud oma kuumaõhupallide reiside poolest ning külasta Efesose varemeid. Ühes võib kindel olla, Türgi lubab unustamatut reisi ning avastamist selles sihtkohas juba jagub! Vaata üle meie Türgi reisipakkumised ja broneeri enda Türgi reis juba täna!

Lõõgastav puhkus Montenegros

🐚 Kõigest paar aastat tagasi oli Montenegro veel reisijate jaoks tundmatu sihtkoht, kui tänaseks on sellest kaunist riigist saanud reisijate meelispaik. See Balkani pärl meelitab turiste oma põneva ajaloo, rikkalike maastike ning huvitava kultuuriga.

🐚 Mida teha Montenegros? Montenegro vaatamisväärused on tuntud üle maailma ning pakuvad midagi igaühele. Kui oled ajaloo huvilne, siis sind ootavad ees iidsed linnad nagu Kotor, kus saad imetleda keskaegset kultuuri. Kõikidele, kellele on südamelähedane loodus, soovitame Montenegro puhkus veeta matkates Durmitori rahvuspargi kaunitel radadel, kust saad imetleda nii ürgseid kanjoneid kui ka liustikjärvesid. Neile, kes eelistavad rahulikumat puhkust, on ideaalsed sihtkohad Budva ja Sveti Stefani rannad.

Paljulubav Kreeka reis

🐚 Kreeka ja Kreeka saared tõotavad tõeliselt imelist puhkust. See Vahemere pärl pakub uudistamist igale reisijale. Avasta Kreeka linnad, mis on täis rikkaliku ajalugu või võta aeg maha Mykonose kaldal, nautides sooja päikesepaistet ja jahutavaid jooke. Kindlasti ei saa ka mainimata jätta kohalike külalislahkust, pingevaba elutempot ja kohalikku maitsvat toitu. Aeg on pakkida kohvrid ja asuda reisile Kreekasse!

Kirevad Hispaania linnad ootavad sind!

🐚 Unistad päikeselisest puhkuses? Siis broneeri lennupiletid Hispaaniasse! Kinnisvara hispaanias pole ilmaasjata kuum teema. See võluv sihtkoht pakub elavat kultuuri, rikkaliku ajalugu ning kauneid loodusvaateid igas kohas, kuhu lähed. Costa Brava rannajoonelt leiad kaljude vahel paiknevad imelised rannad, kus saad lõõgastuda ja aja maha võtta.

🐚 Kanaari saared, selahulgas Gran Canaria ja Tenerife, pakuvad aastaringselt päikselist ja sooja ilma, mis soosib seiklemist matkaradadel keset vulkaanilisi tippe. Kindlasti ei saa mainimata jätta ka Malagat, kus saab nautida iidset arhitektuuri ja nautida paellat ning muid maitsvaid toite. Tõeliselt unustamatu elamus on garanteeritud!

Itaalia - suurepärane valik suvepuhkuseks!

🐚 Itaalia linnad kutsuvad tutvuma oma võrratu ajaloo, kultuuri ja lummava loodusega. Erinevaid linnu, mida külastada on palju ja igav juba selles riigis ei hakka. Moepealinn Milano on tuntud sihtkoht paljude jaoks ning on igaühe reisi nimekirjas, kellele meeldivad disaineributiigid, ikoonilised vaatamisväärsused ja kunst.

🐚 Napoli võlub igat reisijat oma rikkaliku ajaloo, maitsva köögi ja tundtud Pompei varemetega. Mainimata ei saa jätta Itaalia pealinna Roomat, kus kuulsamad vaatamisväärused on kindlasti Colosseum ja Vatikan. Sadamalinn Veneetsia kutsub igaüht, kes otsib romantilist puhkust. Iga Itaalia sihtkoht tõotab unustamatuid elamusi, broneeri enda Itaalia reis juba täna!

Suvepuhkus koos AirGuruga!

Unistad ideaalsest suvepuhkusest? Võta julgelt meie AirGuru meeskonnaga ühendust ning koos leiame sulle parima pakkumise!

Ühendust saad meiega võtta:

☎️ Telefoni teel: +372 6231 384

📧 E-post posti teel: tere@airguru.ee

Ole meie parimate reisipakkumistega kursis ja jälgi meid ka FACEBOOKis ja INSTAGRAMis