online
1
Inspiratsiooniks 😍

Moderniseeritud Türgi hotellid - mis on muutunud?

Eesootav Türgi reis võib eriti põnevaks osutuda tänu Türgi hotellide moderniseerimisele. Interneti ja tehnoloogia kiire areng on muutnud radikaalselt erinevaid ärivaldkondi ning samuti on see puudutanud hotellitööstust. Uued tehnoloogilised võimalused on aidanud hotelliomanikel automatiseerida erinevaid protsesse, kiirendada jätkusuutlike muutusi ja parandada kliendikogemust, pakkudes hotelli külastajatele veelgi personaalsemat teenust.

 

Millised on kaasaegse tehnoloogia eelised Türgi hotellides?

  • Isikupärastatud ja külaliste kogemusi parendavad lahendused
  • Teenust osutatakse tõhusamalt ja kiiremini
  • Jätkusuutlikumad lahendused
  • Hotellipersonali töö lihtsamaks muutmine

Milliseid tehnoloogiaid võib leida Türgi hotellidest?

Hinnanguliselt ootab puhkajaid Türgis üle miljoni hotelli. Puhkajate tähelepanu pälvimiseks ja konkurentsis püsimiseks peavad majutusasutused rakendama kaasaegseid ja asjakohaseid lahendusi. Tänapäeval aitavad seda teha nutikad tehnoloogilised lahendused. AirGuru meeskond kutsub teid avastama, milliseid uuendused ootavad teid ees erinevates Türgi hotellides!

Nutikad vidinad Türgi hotellides

🌐 Tavaliselt tekib külastajatel hotelli esmakordsel külastusel palju küsimusi hotelli territooriumi, toitlustusasutuste, meelelahutuse ja muu kohta. Kui varem pidid külalised selle teabe väljaselgitamiseks ühendust võtma administratsiooni või teiste hotelli töötajatega, siis nüüd on hakanud osad hotellid selleks kasutama nutirakendusi. Näiteks meie reisijate seas populaarne 5* hotell RIXOS pakub oma külalistele mobiiliäpi kasutamise võimalust. Sellest nutirakendusest saab kiiresti kätte kogu vajaliku info hotelli restoranide, puhkealade ja meelelahutuse programmi kohta.

Türgi reisil võid kohata roboteid!

🌐 Kaasaegsetes hotellides võib üha enam ette tulla, et teenuseid osutavad robotid. Neid kasutatakse nii lihtsamate ülesannete, nagu pagasi teisaldamise, kui ka keerukamate ülesannete jaoks. Näiteks majapidamistööde või isegi klientide teenindamisel.

🌐 Robotid võimaldavad automatiseerida hotelli toiminguid, vähendades tööjõukulusid ja parandades külaliste kogemust. Kindlasti on see ka reisijate jaoks põnev ja uudne elamus – näha roboteid askeldamas mööda hotelli. Kuna robottehnoloogia areneb aina edasi, näeme tõenäoliselt tulevikus veelgi loomingulisemaid lahendusi. Jääme põnevusega ootama!

Digitaalsed võtmed

🌐 Pidevalt kaduvate võtmete probleem vaevab nii hotelli personali kui ka külalisi. Püüdes seda probleemi lahendada, asendavad hotellid traditsioonilised võtmed digitaalsete võtmetega, mida külalised saavad oma mobiilseadmetesse salvestada. Seda tehnoloogiat kasutades saavad puhkajad end hotelli kiiremini ja mugavamalt sisse registreerida, kuna ei ole vaja seista vastuvõtus järjekorras ning check-in saab teha igal kellaajal.

Häälepõhised otsingud

🌐 Et tagada külalistele veelgi mugavam ja kvaliteetsem puhkus, hakkavad hotellid juurutama aina enam häälega juhitavaid teenuseid. Tänapäeval saavad Türgi hotellide külastajad teha järjest rohkem toiminguid häälkäsklustega– juhtida ruumi valgustust, tellida toitu, küsida oma lemmiklaulu või -saadet ning leida vajalikku infot.

Nutikad tehnoloogilised lahendused

🌐 Türgi hotellides on kiiresti populaarsust kogumas tehnoloogiad, mis aitavad energiaressursse tõhusamalt kasutada ja tagavad erakordse külaliskogemuse. Näiteks aitavad sellised lahendused tagada parema hügieeni ja turvalisuse, paraja temperatuuri, sobiva valgustuse, ruumihalduse ja paljude muude funktsioonide juhtimise.

Türgi puhkus ootab sind!

Avasta liikumisandurid Türgi hotellides!

🌐 Kuigi valgusandurid pole midagi uut, siis soojusandurid pole veel hotellides nii levinud. Liikumispõhised soojusandurid lülituvad sisse, kui inimesed on ruumis ja lülituvad välja, kui inimesed on läinud. Soojustehnoloogia tagab, et energiat kasutatakse ainult siis, kui seda vajatakse, vähendades seeläbi energia liigset tarbimist.

Tehisintellekt (AI)

🌐 Tehisintellekt (AI) on viimastel aastatel teinud tohutuid edusamme ja seda on rakendatud ka hotellitööstuses. Tehisintellekti jõudu kasutades saavad hotellid pakkuda seni saavutamatut isikupärastamise taset – masinõppe algoritmid suudavad analüüsida külaliste käitumist ja eelistusi. Nii pakutakse puhkajatele personaalseid tubade, meelelahutuse ja toitlustuse pakkumisi.

Peatu Türgi hotellis ja avasta virtuaalreaalsuse maailm!

🌐 Kui mõelda virtuaalreaalsuse peale, siis esmalt võib mõttesse tulla mängutööstus. Järjest enam leiavad aga ka teised valdkonnad võimalusi selle tehnoloogia kasutamiseks. Hotellisektoris kasutatakse seda tehnoloogiat, et luua virtuaalseid ringreise lähedalasuvatele vaatamisväärsustele, pakkuda külastusi virtuaalsetele üritustele ja konverentsidele või viia läbi lõõgastusseansse. Sellised tegevused aitavad luua unustamatuid elamusi, mis ületavad külalislahkuse sektori traditsioonilisi piire.

Avasta imeline Türgi koos AirGuruga!

Päikseline Türgi ja modernsed hotellid ootavad Sind! Võta julgelt meie AirGuru meeskonnaga ühendust ning koos leiame sulle parima pakkumise!

Ühendust saad meiega võtta:

☎️ Telefoni teel: +372 6231 384

📧 E-post posti teel: tere@airguru.ee

Ole meie parimate reisipakkumistega kursis ja jälgi meid ka FACEBOOKis ja INSTAGRAMis