1
Inspiratsiooniks 😍

Kus puhkavad kuulsused? Euroopa parimad puhkekohad!

Maailma kõige luksuslikumad hotellid, privaatsed villad, tippklassi restoranid, lõputu lõbu - nii kujutame me sageli ette maailmakuulsate staaride puhkust.

Kui sa mõtled, kus need inimesed oma puhkust veedavad, siis siin on Euroopa parimad puhkekohad!

Santorini, Kreeka

Santorinist on viimastel aastatel saanud üks populaarsemaid turismisihtkohti. Ainulaadne laavaga kujundatud maastik, hingematvalt ilusad ja unenäolised päikeseloojangud, Vahemere parimad rannad, arhitektuur, mis sulandub harmooniliselt ümbritsevasse keskkonda, ja maitsvad kreeka köögi hõrgutised. Pole ime, et see saar meelitab lisaks paljudele turistidele ka maailmakuulsaid inimesi.

Nende hulgas on kõrgtehnoloogiaettevõtja Elon Musk, näitlejad Angelina Jolie, Heidi Klum ja Demi Moore, lauljad Shakira ja Nicole Scherzinger, endine NBA korvpallur Magic Johnson ja paljud teised.

Mykonos, Kreeka

Mykonos on veel üks saar, mis meelitab Kreekasse maailmatähti. See on saar, mida kuulsused armastavad oma erakordse looduse ilu, luksushotellide, tippklassi restoranide ja ägedate pidude pärast.  

Mykonos on olnud puhkusepaigaks nii mõnelegi maailma kuulsaimatele staaridele, nagu näitleja Leonardo DiCaprio, lauljad Beyoncé ja Jay-Z, meelelahutajad Paris Hilton, Lindsay Lohan, Kim Kardashian, Kanye West ja teised.

Amalfi rannik, Itaalia

Amalfi rannik on 50 km pikkune rannajoon Itaalia lõunatiival. Seda peetakse üheks kaunimaks Euroopas. Amalfi rannikul on üks linn kaunim kui teine ning need meelitavad turiste oma smaragdse mere, maagilise looduse, maaliliste maastike ja pastellvärviliste majadega.

Kuulsad loomeinimesed hakkasid sajandeid tagasi Amalfi rannikule reisima, et otsida sisemise rahu ja lõõgastumise oaasi. Sellised kunstnikud nagu Goethe, Richard Wagner, Oscar Wilde, Ernest Hemingway ja paljud teised on siin puhanud ja ostnud villasid. Rannik on populaarne ka tänapäeval. Tänapäeva kuulsused nagu supermodellid Emily Ratajkowski, Kendall Jenner ja Christy Turlington, kuulus arvamusliider Stassie Karanikolaou, lauljad Mariah Carey ja Rihanna, näitleja Neil Patrick Harris ja sotsiaalvõrgustiku Facebook asutaja Mark Zuckerberg käivad seal puhkamas.

Kas oled huvitatud reisimisest? Vali kõige kuumemate pakkumiste seast:

Como järv, Itaalia

Como järv on veel üks kuulsuste lemmik Itaalia pärl. 2014. aastal maailma kauneimaks järveks valitud Como järve ümbrus on täis hubaseid mägilinnakuid, maalilisi viktoriaanlikke aedu ja häid rannarestorane.

Mitmed kuulsused omavad Como järve ümbruses luksusvillasid. Nende hulka kuuluvad näitleja George Clooney, laulja Madonna, näitleja Brad Pitt, režissöör George Lucas, jalgpallitäht Ronaldinho, näitleja Sylvester Stallone, ärimees Richard Branson ja teised.

Montenegro

Väike riik Balkani poolsaarel, Montenegro, on viimastel aastatel muutunud üheks kõige populaarsemaks puhkusereisi sihtkohaks eestlaste jaoks. Riigi vapustav loodusrikkus on aga juba ammu olnud kuulsuste magnetiks. Sellised ikoonid nagu Elizabeth Taylor ja Sophia Loren puhkasid siin 1970. aastatel. Hiljem on Montenegros puhanud ka paljud teised kuulsad nimed, näiteks näitlejad Angelina Jolie ja Brad Pitt, üks kuulsamaid Briti paare Victoria ja David Beckham, supermodellid Naomi Campbell ja Adriana Lima, laulja Maluma, lauljatar Madonna ja teised.

Ibiza, Hispaania

Kuigi Hispaania Ibiza saarel asub UNESCO maailmapärandi hulka kuuluv Ses Salinesi looduspark ja paljud teised looduslikud imed, teavad enamik meist seda kui Hollywoodi staaride pidude oaasi. Paljud kuulsused mitte ainult ei puhka siin, vaid on ostnud ka oma villad. Nende hulgas on näitleja Antonio Banderas, modell Kate Moss, jalgpallurid Gerard Pique ja Zinedine Zidane.

St Tropez, Prantsusmaa

Prantsuse Riviera üks glamuursemaid kuurorte St Tropez on maailma tippstaare meelitanud ligi juba 1920. aastatest alates. Toona külastasid seda sellised ikoonid nagu Coco Chanel ja Elsa Schiaparelli. Siis, 1960ndatel, tõid Brigitte Bardot'ga mängitud draama "Ja Jumal lõi naise" filmimine maailma suurimad nimed linna ja St Tropez'ist sai staaride peopealinn.

Kui teil on küsimusi reisimise kohta, võtke meiega ühendust: 

Tahad näha rohkem uudiseid ja reisinippe? Jälgi meid FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!