1
Inspiratsiooniks 😍

Mobiilne Internet Egiptuses: mille peale mĂ”elda enne reisi? đŸ“Č

Egiptus on üks maailma vanimaid tsivilisatsioone, mille põnev ajalugu ja kultuur meelitavad igal aastal seiklushimulisi reisijaid üle maailma. Egiptuses on midagi igaühele - iidsed püramiidid, suursugused templid, sillerdav Punane meri sukeldumiseks ja snorgeldamiseks ning muidugi luksuslikud kuurordid puhkamiseks Sharm el-Sheikhis ja Hurghadas. Kui plaanid reisi Egiptusesse, on oluline teada, kuidas seal mobiilset internetti kasutada, et jääksid ühendusse nii lähedastega ning saaksid otsida vajaliku infot oma reisi jaoks. Järgnevalt toome Sinuni selleks erinevad võimalused, mille seast saad valida endale sobivaima.

Interneti kiirus ja maksumus Egiptuses

Egiptuses on mobiilse interneti kiirus üldiselt hea, eriti suuremates linnades nagu Kairo, Aleksandria ja Giza. Turismipiirkondades nagu Sharm el-Sheikh ja Hurghada on katvus samuti hea. Kuid maapiirkondades ja vähem asustatud aladel võib kiirus olla aeglasem ja katvus ebaühtlane. Seetõttu on soovitatav enne reisi uurida, millise operaatori leviala katab sinu sihtkohad kõige paremini.

Mobiilse interneti hinnad on Egiptuses üldiselt taskukohased. SIM-kaardi hind koos andmepaketiga jääb tavaliselt 30 euro vahemikku, sõltuvalt valitud paketist ja andmemahu suurusest. Võrdle erinevaid pakkumisi, et leida endale sobivaim variant. Kohaliku SIM-kaardi kasutamine on tihti soodsam ja mugavam kui roaming-paketid. Samuti tuleb olla ettevaatlik pakkujate valikul, kuna osad kohad on spetsialiseerunud turistidele kauba müümisega ning küsivad selle tõttu nimelt kallimat hinda. Sellepärast on hea eelnevalt kodutöö ära teha ja ennast hindadega kurssi viia.

Kohalikud Operaatorid ja SIM-kaardid

Egiptuses on mitmeid mobiilsideoperaatoreid, kes pakuvad erinevaid internetipakette. Kolm peamist operaatorit on Vodafone, Orange ja Etisalat. Kõik need pakuvad turistidele spetsiaalseid SIM-kaarte koos soodsate internetipakettidega. SIM-kaardi saab osta lennujaamast, mobiilsideoperaatorite esindustest või isegi mõnest hotellist.

Vodafone

Vodafone pakub erinevaid turistipakette, mis hõlmavad nii kõnesid kui ka internetti. Üks populaarsemaid pakette on Tourist SIM, mis sisaldab piisavalt andmemahtu, et katta su vajadused terve reisi vältel. Vodafone'i leviala ja internetikiirus on üldiselt väga head, eriti suuremates linnades ja turismipiirkondades.

Orange

Orange pakub samuti häid paketi valikuid, sealhulgas SIM-kaarte turistidele, mis sisaldavad soodsat andmemahtu. Nende esindusi leiab suurematest linnadest ja turismipiirkondadest. Orange on tuntud oma stabiilse ja kiire internetiühenduse poolest, mis muudab selle heaks valikuks nii töö tegemise kui ka niisama Internetis surfamise ja reisipiltide üleslaadimise jaoks.

Etisalat

Etisalat on tuntud oma hea internetikiiruste poolest. Nende Line SIM-kaart on populaarne valik turistide seas, pakkudes piisavalt andmemahtu ja kiiret internetti. Etisalati leviala on ulatuslik, ulatudes nii linnadesse kui ka maapiirkondadesse, tagades katkematu internetiühenduse kogu reisi vältel. Seda valikut tasuks kaaluda, kui reisid suurlinnadest välja.

Roaming ja rahvusvahelised paketid

Kui eelistad oma kodumaist SIM-kaarti kasutada, uuri kindlasti oma operaatori roaming-pakettide kohta enne reisi. Kuigi roaming võib olla mugav, on see sageli tunduvalt kallim kui kohaliku SIM-kaardi kasutamine ning võib juhtuda, et peale reisi saabuv telefoniarve on kordades kallim kui tavaliselt saabuv arve. Mõned mobiilsideoperaatorid pakuvad spetsiaalseid rahvusvahelisi pakette, mis võivad olla soodsamad kui tavalised roaming-tariifid.

Vali eSIM Egiptuse reisiks!

ESIM on reisimiseks suurepärane valik, sest see võimaldab kiiret ja mugavat juurdepääsu kohalikele mobiilsidevõrkudele ilma füüsilist SIM-kaarti vahetamata. Nii saad vältida rahvusvahelisi rändlustasusid, sest eSIM-i abil saab lihtsalt alla laadida ja aktiveerida kohaliku operaatori andmesidepaketi. Lisaks vähendab see vajadust mitme SIM-kaardi kaasaskandmiseks ja võimaldab hõlpsasti vahetada erinevate pakettide vahel, et leida parim hinna ja katvusega teenus.

Mida pidada meeles eSIM-i valimisel?

Turul on üsna palju ESIM-i lahenduse pakkujaid ja sageli on nende hinnad väga sarnased. Kuidas siis valida nende seast see parim? Valikut võivad mõjutada mitmed funktsioonid: eSIM-kaardi mobiilirakendust peaks pärast installimist olema lihtne paigaldada ja kasutada ning hea oleks, kui saaks hiljem andmemahtu suurendada. Samuti tasub meeles pidada, et reisides võib ette tulla erinevaid probleeme, mistõttu on kiire ja kättesaadav klienditeenindus suureks eeliseks.

Mobiiliäpp Saily - hea valik reisisõpradele

Hiljuti ilmus turule Leedu küberturbefirma Nord Security uudistoode Saily - see on mobiiliäpp, mis võimaldab eSIM-i funktsiooni abil osta kõrgeima kvaliteediga mobiilse andmesidepaketi reisimiseks enam kui 150 riigis. Madala hinna eest saate osta vajaliku mobiilse andmesidepaketi ja pärast rakenduse installimist seda vajalikus riigis kasutada.

 

Saily eelised:

- Võrreldes teiste eSIM-i pakkujatega on Saily hind turul üks madalamaid;

- Saad valida 150 riigi ja nende territooriumide hulgast;

- Klienditeeninduse spetsialistid kättesaadavad 24/7;

- Saad valida endale sobiva plaani suuruse (1 GB kuni 20 GB);

- eSIM-i ei pea uuesti aktiveerima.

Egiptus ootab, broneeri oma unistuste puhkus nĂŒĂŒd!

Mine teadlikult Egiptuse reisile vastu!

Oled planeerimas Egiptuse reisi? Valige endale meelepärane reis AirGuru suurepäraste pakkumiste seast! Meie meeskond on välja valinud reisid, mis tagavad unustamatu ja mõnusa puhkuse! Kui teil on küsimusi reisimise või sihtkoha valiku kohta, võtke meiega julgelt ühendust: 

☎ Telefon teel: +372 6231 384

đŸ“© E-post teel: tere@airguru.ee

Tahad näha rohkem uudiseid ja reisinippe? Jälgi meid FACEBOOKis ja INSTAGRAMis!